Informacje ogólne dotyczące zwrotu zamówienia.

1. Właściciel Sklepu Internetowego Bpositive gwarantuje Ci prawo odstąpienia od umowy i tym samym zwrotu zamówionego towaru bez podania przyczyny.

2. Odstąpić od umowy możesz w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki z zakupionym towarem. Dla zachowania terminu 14 dni na złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy wystarczające jest wysłanie oświadczenia przed jego upływem na adres e-mail info@bpositive.pl

3. Potwierdzimy Ci niezwłocznie otrzymanie oświadczenia za pośrednictwem zwrotnie przesłanej wiadomości, wskazując datę otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. 

4. Zwrot wzajemnych świadczeń Stron powinien nastąpić niezwłocznie, przy czym nie później niż w okresie 14 dni liczonych od daty otrzymania przez nas Twojego oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży. 

5. Gwarantuje Ci darmowy zwrot zakupionego towaru.

6. Towar należy odesłać na adres Bpositive, ul. Dębowa 30, 51-361 Wilczyce. Formularz zwrotu dostępny jest do pobrania z naszej strony internetowej https://www.bpositive.pl

7. Zwracany towar powinien być nieuszkodzony, posiadać wszystkie metki i zawieszki, być oryginalnie zapakowany oraz nie nosić śladów zużycia poza zużyciem koniecznym w granicach zwykłego zarządu zakupionym towarem  (np. wynikającym z konieczności przymierzenia lub innego sprawdzenia towaru). W przypadku zwrotu towaru uszkodzonego lub noszącego ślady zużycia przekraczającego granice zwykłego zarządu informujemy, że możemy obciążyć Cię odszkodowaniem obejmującym koszt uszkodzenia lub zużycia towaru, przy czym kwota tego odszkodowania może zostać potrącona z kwotą ceny sprzedaży podlegającej zwrotowi na Twoją rzecz.

8. Jeżeli zwracasz więcej niż jeden produkt możesz umieścić je w jednym opakowaniu zbiorczym. Pamietaj, że jeżeli wysyłasz więcej niż jedną paczkę, do każdej z nich należy wygenerować osobny kod i nadać je jako osobne przesyłki.

9. W zależności od tego jaką wybrałeś formę płatności, tą samą drogą otrzymasz zwrot środków. Jeśli opłaciłeś zamówienie za pobraniem lub przelewem tradycyjnym, zwrot nastąpi na konto bankowe wskazane przez Ciebie w Formularzu Zwrotu. Jeżeli dokonałeś opłaty poprzez serwis PayU środki zostaną zwrócone za pośrednictwem tego serwisu.

10. Informujemy, iż mamy prawo wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanej od Ciebie do chwili otrzymania zakupionego towaru z powrotem lub dostarczenia przez Ciebie dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

11. Dla Twojego bezpieczeństwa prosimy o dotrzymanie określonego terminu zwrotu. Informujemy, że zwrot może zostać odrzucony w przypadku, kiedy został on wykonany po terminie 14 dni.

12. Nie ma możliwości wymiany zwracanego towaru na inny. 

Instrukcja zwrotu towaru

Krok 1:

Zgłoś chęć zwrotu zakupionego towaru na swoim koncie użytkownika lub wyślij wiadomość z informacją o zwrocie towaru na nasz adres: info@bpositive.pl

Krok 2:

Pobierz formularz zwrotu towaru oraz wypełnij go poprawnie. (link do formularza)

Krok 3:

Zamów kuriera i postępuj zgodnie procedurą zwrotu firmy kurierskiej. (link do zamówienia kuriera). 

Krok 4:

Spakuj zwracany towar w sposób zapewniający jego bezpieczny transport.

Krok 5:

Do przygotowanej przesyłki dołącz oryginał paragonu zakupu oraz wypełniony poprawnie formularz zwrotu towaru (oryginał paragonu zakupu towaru oraz poprawnie wypełniony formularz zwrotu towaru jest niezbędny do dokonania zwrotu).

Krok 6:

Nadaj przesyłkę zwrotną kurierowi. Towar należy odesłać na adres Bpositive, ul. Dębowa 30, 51-361 Wilczyce.

Pamiętaj:

Zwrotu należy dokonać nie później niż 14 dni od daty otrzymania przesyłki z zakupionym towarem.

Zachowaj potwierdzenia nadania przesyłki ze zwrotem towaru.


Dziękujemy za zakupy Team Bpositive