O NAS

Cześć. Jesteśmy Tomek, Sebastian i Norbert, Team Bpositive z Wrocławia.

Znamy się od dawna, rozumiemy i wspieramy. Jesteśmy ojcami wspaniałych dzieci. Dbamy o to by nasi synowie byli pozytywnie i przyjaźnie nastawieni do ludzi i świata.

Naszym motorem napędowym jest hasło “Myśl i działaj pozytywnie”.

Nasza firma to przede wszystkim społeczność ludzi pozytywnych, takich którym nie jest obojętny los innych, ludzi którzy wierzą że nawet najmniejsza pomoc ma niesamowitą moc. Ludzi, którym mówiąc najprościej się chce.

W prowadzenie i rozwój B+ wkładamy całe serce, łączymy zainteresowania branżą modową oraz nowymi technologiami, które pozwalają dotrzeć z naszym pomysłem i produktem w każdy zakątek Polski a może w niedalekiej przyszłości i świata.

Czujemy, że nam się chce. Chce nam się pomagać. Dlatego B+ to nie tylko sklep z modną odzieżą to także sposób aby codziennym zakupom nadać innego, szczególnego, pozytywnego aspektu. Dlatego zdecydowaliśmy, że od każdej dokonanej  transakcji przekażemy 10% na wskazany przez Ciebie cel. To nas wyróżnia!

Wierzymy w B+, działamy z pasją a naszym pomysłem staramy się zarażać każdego dnia kolejne osoby. Społeczność B+ rośnie a my jesteśmy z tego niezwykle dumni. Cieszymy się kiedy kolejne osoby dołączają do B+, kiedy każdy wydany u nas grosz pomaga.

Zaprosiliśmy do współpracy dom dziecka, schronisko, fundacje wspierającą chore dzieci, niepełnosprawnych sportowców.

Angażujemy się w akcje dedykowane, wspierające konkretne cele, za którymi często stoją rozpoznawalne i znane osoby. Cieszymy się kiedy ktoś kogo znamy jedynie z mediów skontaktuje się z nami proponując współpracę. Nie odmawiamy i nigdy nie odmówimy bo wiemy, że pomaganie ma moc, że B+ to społeczność, dla której nie istnieje słowo „niemożliwe”. To społeczność, której się chce, społeczność ludzi zaangażowanych i pozytywnych.

Wierzymy, że podoba Wam się nasz pomysł, że tak jak my czujecie, że można jeżeli się chce, że podzielacie nasz entuzjazm i że dołączycie do Społeczności B+. Zapraszamy.

Jak i komu pomóc znajdziecie na stronie. Kupujmy, pomagajmy i twórzmy razem niezwykłą Społeczność B+. My wierzymy w jej sens oraz w to co robimy i zapraszamy Ciebie byś został jej częścią. Decydując się na zakup produktów naszej marki decydujesz się również na świadome pomaganie innym, za co już teraz chcielibyśmy Ci z całego serca podziękować.