B+, POZYTYWNA MARKA ODZIEŻOWA

Stworzyliśmy  markę odzieżową, którą wyróżnia  DBAŁOŚĆ O PRODUKT, DBAŁOŚĆ O KLIENTA, DBAŁOŚĆ O POTRZEBUJĄCYCH. Dzięki temu decydując się na produkty naszej marki decydujesz się również na świadome pomaganie innym.

 

SPOŁECZNOŚĆ B+

Kolejnym ważnym wyróżnikiem naszej marki jest budowanie wokół niej społeczności ludzi pozytywnych, takich którym nie jest obojętny los innych, którzy wierzą że nawet najmniejsza pomoc ma niesamowitą moc.

B+, Z NAMI POMAGASZ SZYBKO

Dla Twojej wygody wdrożyliśmy nowoczesny, bardzo łatwy w obsłudze system zakupowy, dzięki któremu każdy Twój zakup będzie pomagał. Wystarczy, że podczas transakcji wybierzesz opcję PRZELEW NA TELEFON, my przekażemy środki osobie lub instytucji zgodnie z regulaminem. A jeżeli nie masz wybranego celu, zawsze możesz wybrać fundację, instytucję, schronisko itp. ze wskazanej przez nas listy. Tyle wystarczy byś mógł cieszyć się z posiadania fajnych ciuchów i z pomagania potrzebującym.

B+, Z NAMI POMAGASZ MĄDRZE „SMART SHOPPING”

Nie chcemy zmieniać Twoich przyzwyczajeń zakupowych. Skoro do tej pory kupowałeś bluzy, czapki, kurtki czy buty, rób to dalej. Jedynie co chcemy zmienić to Twoje spojrzenie na codzienne zakupy i co z nich wynika. Od teraz kupując produkty z logo B+ jednocześnie pomagasz. To jest właśnie „SMART SHOPPING”.

 

KUPOWANIE = POMAGANIE