POMAGANIE Z B+, TERAZ BĘDZIE INACZEJ

Data: września 27, 2019

Hej People, udało się zrobić coś fantastycznego, więc muszę Wam to opowiedzieć. Kto wie może jak to przeczytasz, nic już nie będzie takie samo jak wcześniej, i tak jak ja oszalejesz z radości.

UCZUCIA, DOZNANIA, EMOCJE…

Ok, to od początku. Nazywam się Tomek i jestem współodpowiedzialny za przygodę zwaną B+. Jednak zanim przybliżę Wam ten projekt, muszę powiedzieć, co teraz czuję. To prawdziwa radość i satysfakcja. Ba, to nawet szczęście. Tak, tak jestem teraz szczęśliwy, ponieważ nareszcie udało mi się zrealizować mój cel.

Udało się urzeczywistnić projekt, który sprawia, że własną satysfakcją i zadowoleniem, możemy dzielić się z innymi. Sprawiać, by tym którym los nie był przychylny, działo się lepiej. Teraz, gdy nasz projekt stał się rzeczywistością i kiedy każdy człowiek za pośrednictwem marki B+ może w bardzo prosty sposób sprawiać Sobie ogromną radość  z kupowania świetnych produktów w dobrej cenie i jednocześnie pomagać innym, JESTEM MEGA SZCZĘŚLIWY.

FIRMA „B+” TO RETAIL NASZYCH CZASÓW

Jestem również szczęściarzem, bo dojrzałem i zrozumiałem jak powinien wyglądać uczciwy retail. To dbałość o produkt, dbałość o klienta i dbałość o potrzebujących. My tak to robimy i czerpiemy z tego ogromną satysfakcję.

W dzisiejszych czasach, gdzie na każdym kroku jest więcej pokus niż potrzeb. Istotnym jest, by dokonywać mądrych wyborów. Takich, by nie zaśmiecać planety, by nie marnować jedzenia, by nie kupować zbędnych rzeczy. Gdy zdałem sobie z tego sprawę, powiedziałem krótko „Smart Shopping”. Mądre kupowanie. Tak będę robił.

Przecież to jest bardzo łatwe. Jeżeli nauczyłem się segregować śmieci, bo to ma sens i chroni środowisko. To również mogę zmienić swoje podejście do zakupów i zacząć kupować mądrze. Kupować tak, by mieć satysfakcję z posiadania dobrych produktów oraz radość z łatwego pomagania innym.

DOŚWIADCZYĆ NA WŁASNEJ SKÓRZE 

Gdy uruchomiliśmy nasz sklep, musiałem to przetestować na własnej skórze. Uczucie jakie mi towarzyszyło podczas pierwszej transakcji, było niesamowite. Wybrałem produkt i cel, który chciałem wesprzeć. Akurat w moim przypadku cel był oczywisty, WOPR (Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe) bo to moja pasja i tradycja rodzinna. Wielu członków z mojej rodziny jest zaangażowane w ratownictwo wodne. Znam instytucję oraz jej potrzeby sprzętowe i finansowe, jakie są niezbędne, by zapewniać ludziom bezpieczeństwo nad wodą. Więc wiedziałem, że każda kwota się przyda i zostanie dobrze spożytkowania. Gdy zakończyłem transakcję wiedziałem, że zrobiłem dobrze.

Jak widzicie pomaganie jest dziecinnie proste, a bycie częścią społeczności  B+, mega przyjemne. Polecam to każdemu i mam nadzieje, że któregoś dnia mijając się na ulicy zobaczymy na sobie logo B+, zatrzymamy się i porozmawiamy chwilkę, a to o pomaganiu, a to o modzie, a to……

 

Pozdrawiam

Tomek z Team BPositive