MODA, KTÓRA POMAGA DZIECIOM

Data: grudnia 10, 2019

FASHION FOR KIDS, MODA KTÓRA POMAGA

Mamy przyjemność poinformować Was, że nawiązaliśmy współpracę z Domem Dziecka (WCOW). To bardzo fachowa placówka pomagająca dzieciom. Jeżeli los dzieci nie jest wam obojętny to zachęcamy Was by ich wesprzeć. Wystarczy, że kupując nasze produkty, wybierzecie właśnie (WCOW) z listy instytucji, a my przekażemy tam pieniądze. Dzięki temu sprawimy, że los wielu dzieci znacząco się poprawi.

POZNAJCIE ICH LEPIEJ, BO WARTO

Wrocławskie Centrum Opieki i Wychowania to placówka opiekuńczo- wychowawcza, potocznie zwana Domem Dziecka. Trafiają do nas dzieci, których rodzice nie sprawowali należytej opieki nad nimi. Opiekujemy się dziećmi w każdym wieku. W chwili obecnej najmłodsza wychowanka ma 4 miesiące, a najstarsza 19 lat.

Z całym sztabem specjalistów i wychowawców staramy się, by czas spędzony we WCOW nie był dla naszych wychowanków czasem zmarnowanym. Każde dziecko ma swoje marzenia, ale dla większości naszych dzieci jedynym marzeniem jest mieć szczęśliwą rodzinę i bezpieczny dom. Choć nie jest to łatwe zadanie, to staramy się sprostać tym marzeniom. Tam, gdzie istnieje tylko szansa i nadzieja na powrót dziecka do swojej rodziny biologicznej dokładamy wszelkich starań by tak się stało. Są jednak takie sytuacje, kiedy drogi dziecka i jego rodziców na zawsze się rozchodzą, wówczas poruszamy niebo i ziemię, by znaleźć dom i ludzi, którzy na nowo nauczą nasze dzieci co to znaczy ufać i kochać. Wśród naszych wychowanków mamy i takich, którzy przekroczyli próg dorosłości i każdego dnia uczą się samodzielności i odpowiedzialności za swoje życie. Realizujemy wiele inicjatyw artystycznych, edukacyjnych i sportowych, by dać dzieciom jak najwięcej możliwości rozwoju i poszukiwania szans na lepsze życie.

Pozdrawiamy Team Bpositive

 

"RAZEM BUDUJEMY SPOŁECZNOŚĆ, RAZEM POMAGAMY DZIECIOM"

 link do wcow