B+, Z NAMI POMAGANIE JEST BARDZO PROSTE

Data: września 27, 2019

Poznaj historię powstania polskiej marki odzieżowej, która zamierza POZYTYWNIE namieszać...

Cześć, cieszymy się, że jesteś tu z nami i przeglądasz nasz blog. Oznacza to, że tak jak my myślisz POZYTYWNIE i to się bardzo chwali. Przed Tobą, krótka historia powstania nowej marki odzieżowej, która zamierza POZYTYWNIE namieszać.

O NAS, „POZYTYWNI ABORYGENI Z WROCŁAWIA”

Jesteśmy pozytywnymi chłopakami z Wrocławia. Znamy się od dawna, rozumiemy i wspieramy. Nasze ścieżki rozchodziły się, krzyżowały, jednak los dbał o to abyśmy o sobie nie zapomnieli. Kluczowym w naszym życiu był rok 2001, kiedy usiedliśmy razem w jednym z wrocławskich barów i wznieśliśmy toast za „nowe miejsca”, które każdy z nas chciał odwiedzić. Któryś z nas rzucił od czapy, polećmy do Australii. Przy stoliku zapanowała cisza, później wszyscy wybuchli gromkim śmiechem. Jednak od czego są marzenia.

Rok później, odważni, ciekawi wyzwań lecieliśmy do Australii. Każdy z innych pobudek. Jeden chciał nurkować na Wielkiej Rafie Koralowej, inny przeżyć Boże Narodzenie wśród setek Mikołajów na plaży Bondi Beach, gdzie temperatura w grudniu przekracza 40 stopni, a jeszcze inny obcować i karmić wolno żyjące kangury w National Park.

To był dobry czas. Pełen wspaniałych przygód, nowych znajomości z ludźmi którzy wszczepili w nas swoją australijską otwartość. To czas, który przede wszystkim scalił naszą przyjaźń. Sprawdziliśmy się jako kumple i mimo, że do Polski wracaliśmy w rożnych okresach czasu obiecaliśmy sobie, że spotkamy się na miejscu a przywiezioną z Antypodów energię przekujemy na coś fajnego. I tak w naszych głowach pojawił się pomysł na B+. 

B+, CZYLI MYŚL I DZIAŁAJ POZYTYWNIE

Postanowiliśmy, że B+ musi łączyć nasze zainteresowania, musi być dobre dla innych i musi być POZYTYWNE. Pamiętam jak jeden z nas powiedział „to nie może być tylko biznes” i miał rację w każdym calu. Czuliśmy, że jeżeli zrobimy coś do czego sami będziemy przekonani oraz będziemy działać z pasją, to ludzie do których skierujemy swój pomysł na pewno nas wesprą, podzielą nasz entuzjazm. Tak powstała marka odzieżowa B+, inna od innych.

B+, POZYTYWNA MARKA ODZIEŻOWA

Zdecydowaliśmy, że stworzymy  markę odzieżową, która wyróżnia się na rynku retail nowoczesnością, która idzie z duchem „eco” oraz dzięki której będziemy mogli pomagać innym. Dlatego podczas jej tworzenia mieliśmy bardzo jasne wytyczne;

„DBAŁOŚĆ O PRODUKT, DBŁOŚĆ O KLIENTA, DBAŁOŚĆ O POTRZEBUJĄCYCH”

Przygotowując naszą ofertę skupiliśmy się przede wszystkim na tym aby dawała ona Wam poczucie dobrze wydanych pieniędzy. Oferujemy wysoką jakość produktów i jesteśmy przekonani, że stosunek ceny do jakości obroni się sam. Chcemy aby noszenie naszych produktów kojarzyło się Wam z przyjemnością i byciem częścią pozytywnej społeczności.

SPOŁECZNOŚĆ B+

Kolejnym bardzo ważnym wyróżnikiem naszej marki jest budowanie wokół niej społeczności B+. Społeczności ludzi pozytywnych, takich którym nie jest obojętny los innych, którzy wierzą że nawet najmniejsza pomoc ma niesamowitą moc.

Nie chcemy zmieniać Waszych przyzwyczajeń zakupowych. Skoro do tej pory kupowaliście bluzy, czapki, kurtki czy buty przez Internet, róbcie to dalej. Jedynie co chcemy zmienić to Wasze spojrzenie na codzienne zakupy i świadomość co z nich wynika teraz a co może wynikać w przyszłości, kiedy postanowicie być częścią B+.  

Czy zastanawialiście się co obecnie wynika z Waszych zakupów? Zapewne przyjemność jaką sprawiacie sobie zakupem nowej rzeczy. Być może poczucie przynależności do grupy zwolenników danej marki jeżeli kupujecie konkretny brand. I nic więcej. My oferujemy Wam to wszystko i wiele, wiele więcej.  

B+, Z NAMI  POMAGANIE JEST BARDZO PROSTE

My robimy to inaczej. Kiedy staniecie się częścią B+ zadbamy o to, aby wasze zakupy nabrały szczególnego znaczenia.

Postanowiliśmy, że od każdych zakupów przekażemy 10% ich wartości na cel, który będzie wskazany przez samego kupującego. Czyli to Wy decydujecie czy to będzie Wasz sąsiad z klatki obok, szkółka tenisa naszej pociechy, fundacja z chorymi dziećmi czy schronisko ze zwierzętami. Cel będziecie wskazywać Wy.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy pomaga z innych pobudek, dlatego dajemy Wam pełną dowolność komu chcecie przeznaczyć swoje pieniądze.

Prawdziwa zmiana dotyczy Waszego podejścia do zakupów, Waszej świadomości jakie dodatkowe korzyści niesie za sobą ubieranie się w B+. My to nazwaliśmy „smart shopping”, bo kupować trzeba mądrze. Każdy zakup w B+ pomaga!

„SMART SHOPPING”, NOWOCZESNY MODEL ZAKUPOWY

Tak, tak stworzyliśmy dla Was narzędzie do łatwego pomagania, które Ciebie nic nie kosztuje a sprawia, że każdy Twój zakup będzie pomagał.

Dla Waszej wygody wdrożyliśmy nowoczesne technologie dzięki temu wystarczy, że podczas transakcji wpiszesz numer telefonu osoby lub instytucji której mamy przekazać środki i już. Tyle wystarczy, nic więcej. Prawda, że pomaganie jest dziecinnie proste. A jeżeli nie macie wybranego celu, zawsze możecie wybrać z listy fundacji, instytucji, schronisk itp. wskazanych przez nas.

MYŚL I DZIAŁAJ POZYTYWNIE RAZEM Z „B+”

Wierzymy, że spodoba Wam się nasz pomysł, że dołączycie do Społeczności B+. Wierzymy, że tak jak my lubicie dobrze i modnie się ubrać oraz tak jak my złapiecie bakcyla pomagania. Wiemy, że z każdym dniem będzie nas więcej a logo B+ na czapce czy bluzie będzie świadczyło o tym, że Wszyscy mamy dobry styl, mądrze kupujemy, pomagamy potrzebującym i tworzymy pozytywną społeczność B+.  My wierzymy w sens tego co robimy i zapraszamy Ciebie byś został częścią, tej pozytywnej społeczności.

 

Pozdrawiamy Team Be Positive